استارتاپ ابراسمارت با بهره مندی از تیم فنی قدرتمند خود در تلاش است تا بهترین امکانات را به کاربران خود در زمینه تولید و انتشار محتوا ارائه دهد. کاربران قادر هستند بدون محدودیت‌های همیشگی در دیگر پلاتفرم‌ها، به بلاگری آزاد در فضای اینترنت بپردازند و پروفایل شخصی خود را سامان بدهند و حتی فایل‌های عمومی خود را بر بستر وب ابراسمارت بارگذاری نمایند.

ابراسمارت پیشروی خود را از فروردین سال 1400 شروع کرده و هم اکنون درحال بروزرسانی و اشکال زدایی محدودیت‌ها و نسخه کنونی می‌باشد. مانند دیگر استارتاپ‌ها، ابراسمارت نیز سعی دارد تا رنگ نوآوری را در کشوری نوپا مانند ایران بپاشد و حتی بتواند پیش گام ایده‌ها و فناوری‌های نوین بین المللی از سمت ایران باشد.

هرچند که دیگر استارتاپ‌ها از استفاده نیروی جوان دریغ نمی‌کنند، اما این مورد در تیم ما برجسته تر می‌باشد و اعضای اصلی تیم جز افراد زیر ۳۰ سال می‌باشند که با بهره وری از استعداد‌های درخشان خود درحال پیشبرد اهداف این استارتاپ هستند.

هم اکنون می‌توانید از طریق ایمیل و شماره تماس درج شده در فوتر وب سایت بصورت مستقیم و در لحظه با کادر پشتیبانی در ارتباط باشید. 

با تشکر، کادر اجرایی ابراسمارت