یوتیوب یک رسانه پرطرفدار و چالش برانگیز است که بیش از ٢ میلیارد کاربر ماهانه دارد. افراد حاضر در یوتیوب که به آنها یوتیوبر گفته می شود ویدئوهای با موضوعات مختلف در یوتیوب آپلود می کنند. همچنین از این طریق شروع به کسب درآمد و درآمدزایی کرده‌اند. ویدئوهای آپلود شده توسط یوتیوبرها را می شود به صورت آنلاین در یوتیوب تماشا کرد و برای دانلود ویدئوها باید اشتراک یوتیوب را تهیه کنید. برای کسانی که این اشتراک را ندارد و به دنبال راهی سریع تر و راحت تر هستند، ما در مقاله یوتیوب دانلودرها برنامه های برای دانلود از یوتیوب به شما معرفی کرده ایم.

 

معرفی برترین یوتیوبر های ایرانی

 

١.میا پلیز (Mia plays) یکی از بهترین یوتیوبرهای ایرانی است. میا پلیز یا همان کیمیا راونگر فعالیت خود را در یوتیوب به عنوان یک یوتیوبر در سال١٣٩۶ آغاز کرد و تا به امروز 298 ویدئو، با موضوعات جذاب اپلود کرده است. کانال یوتیوب این یوتیوبر  ٣٧٣k سابسکرایب (SUBSCRIBE) دارد و آخرین ویدئو آپلود شده توسط میا ٧٣۶k بازدید داشته است. 

کیمیا روانگر در سال ١٣٩٠ در کنکور هنر شرکت کرده، او توانسته رتبه ٢ کنکور سراسری را بدست بیاورد. کیمیا در رشته طراحی صنعتی تحصیل کرده و در حال حاضر غیر از فعالیت در یوتیوب به عنوان یوتیوبر طراحی های فوق‌العاده‌ای انجام می دهد و همچنین با دوست پسر خود کوروش در حوزه موسیقی هم فعالیت می‌کند. میا پلیز به همراه کوروش در ونکور زندگی  می‌کنند.

٢.فرشاد سایلنت (Farshad silent) یک یوتیوبر معروف ایرانی ساکن در سوئد است که فعالیت خود را در ١٣٩٩ آغاز کرده و در این دوسال توانسته بسیار معروف شود. فرشاد سایلنت با  نام فرشاد دهقانی در سال ١٣۶٧ در ایران متولد شده است. این یوتیوبر جوان توانسته تا به امروز ۶٨۴ ویدئو در یوتیوب آپلود کند و ۵۴٩k سابسکرایب بدست بیاورد. آخرین ویدئو آپلود شده توسط فرشاد ٣۶۶ بازید داشته است.

٣.سوگنگ(SoGang) ساکن در عمان با نام علیرضا عزازیل در سال ١٣٧٨در بوشهر متولد شده است. سوگنگ اولین ویدئو خود را در یوتیوب در سال ١٣٩٨ اپلود کرد. این یوتیوبر تا به امروز ٢٩٩ ویدئو با محتوای طنز اپلود کرده و توانسته ۴١٣k سابسکرایب بدست بیاورد. همچنین سوگنگ در اینستاگرام هم شروع به فعالیت کرده در حال حاضر بیش از ١.٣ میلیون فالور دارد.

۴.Kouman ترکیبی از اسم دو یوتیوبر معروف ایرانی کوروش زراندوز و ایمان دست پاک ساکن در ونکور است. Kouman فعالیت خود را در یک سال پیش آغاز کردند و تا به امروز ۴٨ ویدئو با ٢٠۵kسابسکرایب در کانال خود دارند. آخرین ویدئو آپلود شده توسط Kouman ٣۶٨k بازدید داشته. این دو یوتیوبر معروف ویدئوهای جذاب و طنزشان را در جمعه‌ها در کانال خود آپلود می‌کنند که دارای طرفداران بسیاری است. 

۵. یکی دیگر از بهترین یوتیوبرها آریا کئوکسر(ARIA KEOXER) ساکن در ترکیه است. او فعالیت خود را به عنوان یوتیوبر در یوتیوب در سال ١٣٩۶ آغاز کرد. آریا کئوکسر با نام آریا رحمتی در سال ١٣٧۵ در تهران متولد شده است. آریا بیشتر علاقه دارد که در حوزه گیم ویدئو های خود را پیش ببرد. او هم اکنون ۴٣١k سابسکرایب و ١.۵k ویدئو دارد. آخرین ویدئو اپلود شده توسط آریا کئوکسر ٣۴٢k بازدید داشته است.

۶. مدگل(MadGal)  ساکن در تورنتوی کانادا است. مدگل با نام آتوسا در سال ١٣٧۴در تهران به دنیا آمده است‌. کانال یوتیوب این یوتیوبر ۴١۵ سابسکرایب دارد و او توانسته ١۵١ ویدئو در کانال یوتیوب خود به اشتراک بگذارد. همچنین آخرین ویدئو آپلود شده توسط مدگل ٢٢٠k بازدید کننده داشته است. مدگل یک خواننده هیپ هاپ و رپ هم هست که اهنگ های فوق‌العاده‌ای منتشر کرده

است.

٧. کانال ترند فارسی(Trende Farsi) در یوتیوب توسط امیر ایمانی ساخت شده و تا امروز٢١٢ ساسبکرایب  و ۵١ ویدئو داشته است. آخرین ویدئو آپلود شده توسط کانال ترند فارسی ۶۶k بازدید داشته است.

٨.ختن(KHOTAN) ساکن در ترکیه و متولد ١٣٧٣ تهران است. او اول در رشته روانشناسی و بعد در رشته حسابداری تحصیل کرده و همچنین کمربند قهوه‌ای کاراته هم دارد. ٣ سال از آپلود اولین ویدئو این یوتیوبر می‌گذرد اما او توانسته با اپلود ویدئوهای جذاب ١٨٣K سابسکرایب و ٩١۵ ویدئو برای کانال خود به وجود بی آورد. 

٩.کوثر عزیزی در کانال خود به نام (Toxic Girl) فعالیت یوتیوبری را در یوتیوب آغاز کرده است. کانال او در یوتیوب دارای ٣٠٩ ویدئو با ١٨٨k سابسکرایب است. کوثر در سال ١٣٧٣ در تهران متولد شده و هم اکنون در استانبول زندگی می‌کند . رشته دانشگاهی کوثر معماری بوده است. ویدئو های کوثر جذاب و درمورد گیم و تفریحات طنز است. در بعضی از ویدئوهای کوثر آریا کئوکسر هم حضور دارد.

 

نظرات خود را درباره این یوتیوبرهای برتر و همچنین ویدئوهای آپلود شده در یوتیوب توسط آنها برای ما بنویسد. شما می‌توانید راهنمایی های خود برای دوستانی که می خواهند فعالیت یوتبوبری را در یوتیوب آغاز کنند اینجا کامنت کنید تا بقیه خوانندگان این مقاله بتوانند از آن استفاده کنند.

 

ممنون که تا آخر این مقاله با ما همراه بودید.